TIRANE – 20 marsi i vitit 2018 –të do të mbetet ditë feste çdo herë për familjen Qaka. Në këtë datë këngëtari i i njohur shqiptar nga Kosova, Besnik Qaka i njohur për grupin e tij “NRG Band” është bërë baba për herë të parë.


Bashkëshortja e këngëtarit Lolita Begolli solli në jetë vajzën të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Una. Në fotot e mëparshmë të postuara nga Besnik Qaka vogëlushja ishte kopje e të atit. Tani ajo është gjashtë muajshe dhe shohim që i ngjan shumë edhe nënës së saj, Lolitës.

“Çika e babit” – shkruan këngëtari në Instragram në foton e postuar pak më parë.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)