Këngëtarja Çiljeta Xhilaga u bën apel fansave në rrjete sociale se me shtetin nuk bëhet shaka. Për këtë, ajo sjell një moment kur ka qarkulluar në rrugë me makinë dhe polici rrugor e ka ndaluar. Kuptohet qartë se Çili ka shkelur ndonjë rregull të qarkullimit. Së paku kështu ka lënë të kuptohet nga fotoja që ajo e ka postuar në Instagram së cilës ja ka lënë një shkrim ku thotë se ajo është bllokuar nga shteti por është e lumtur që ia kanë lënë patentën e shoferit.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: