Ata janë përfolur gjithmonë për lidhjen e tyre, por kanë preferuar ta mbajnë larg mediave.


  • foto galeri
  • foto galeri

Por tani këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha kanë vendosur të mos fshihen më.


Albani ka festuar 32-vjetorin e ditëlindjes dhe ka organizuar një festë private me të afërmit dhe miqtë.
Sigurisht që në këtë gëzim s’mund të mungonte partnerja e tij, Çiljeta.


‘Tiranapost.al’ ka publikuar foto të çiftit, ku të dy shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb