Claudia Alende është bërë fytyrë, dhe jo vetëm, e Miss Butt Brazil 2015. Ajo është fituesja e të pasmeve më të bukura në Brazil. Shihni fotot e bukuroshes brune dhe do e kuptoni pse është përzgjedhur e para.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: