Kosova ka shënuar golin e tretë në përballjen ndaj Anglisë. Ekipi i Kosovës ka realizuar golin e tretë me anë të Muriqit.

Pikërisht Muriqi realizoi nga pika e bardhë e penalltisë. Me këtë gol, rezultati i ndeshjes shkon në 5:3, duke rihapur sfidën.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb