BMW ka bërë çmendurinë e radhës, duke mundësuar një model të ri të veturës nga seria ‘M2 Competition’ për vetëm 22,000 euro.

Modeli standard nga seria ‘M2’ kushton rreth 75 mijë euro, por kompania prodhuese e makinave ka menduar për konsumatorët e saj, duke bërë përjashtim me ngjyrën.

Veturës i është vënë emri ‘San Marino’ dhe vetëm me ngjyrën e kaltër metalike, kjo makinë ka cmimin 22 000 euro.

Megjithëse nuk dihet në lidhje me specifikat e veturës, kompania gjermane ka mundësuar disa fotografi të saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: