TIRANE

Vetizolimi ka bërë që personazhet e njohur të gjejnë një sërë formash për të kaluar kohën dhe për t’u ndjerë mirë.

Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifi ka ndarë një video në të cilën ka zbuluar se si kanë krijuar muzikë së bashku me grupin muzikor.

“Ja ç’mund të bëjmë ne muzikantët edhe në kushte shtëpie. @cimidule (guitar) @fatlinddehiri (drums) @francifjerca (bass) @arberkocllari (keyboard) dhe ai qe na bëri bashkë @mariodeda ( piano & studio man) #unërrinështëpi #dotiadalim Love you guys ♥️ @iamflorimumajesi”, ka shkruar Tarifa krah postimit të fundit në Instagram.

https://www.instagram.com/tv/B9xJcTSlyE1/?igshid=1vepitoscufrf

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: