Janë disa policët e plagosur pas përplasjeve me pritestuesit para Kongresit të SHBA, teksa pritet certifikimi i rezultatit të zgjedhjeve.

Lajmi bëhet i ditur nga CNN.

Sipas burimeve të CNN, njëri prej tyre është transportuar me urgjencë drejt spitalit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: