PRISHTINE- Ministri i Integrimit Evropian, Bekim Çollaku, përmes një postimi në rrjetin social e ka quajtur ditë të trishtuar ditën e daljes së Britanisë së madhe nga Bashkimi Europian.

Në postimin e tij në Twitter:
“Kjo është një ditë e trishtuar! Anëtarësimi i #Britanisë së Madhe në #EU ishte një frymëzim për të gjithë ne që aspirojmë t’i bashkohemi”.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: