Një çift në New York ka vendosur të martohet pavarësisht emergjencës koronavirus.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ai që ka zyrtarizuar martesën ka qenë miku i tyre, që është vendosur në një dritare në katin e katërt të një rruge të Washington Heihts.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb