Ka ndërruar jetë prokurori Ismet Ukshini, duke u bërë viktima e 125-të e Coronavirusit.

Lajmin e ka bërë të ditur për drejtori Klikik i Spitalit të Përgjithshëm të Gjilanit, Dr. Ukshin Ismaili.

“Në emër të stafit dhe në emrin tim personal, i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes e kolgëve”, ka thënë Ismajli.

Prokurori Ismet Ukshin ka qene i shtrire ne Repartin e Infektives, ne Spitalin e Pergjithshem te Gjilanit.

Ai ka ndërruar jetë në moshën 59 vjecare.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb