TIRANE

Cosman publikon shpesh foto e video me miqtë e tij në rrjete sociale, por të gjithë bëhen kuriozë për jetën personale të reperit. Mirëpo duket se artisti po shijon një romancë të re dhe fotoja e fundit e publikuar online e vërteton më së miri këtë.

Ndonëse reperi ka vazhduar ta mbajë të fshehtë vajzën që i ka vjedhur zemrën, ka qenë pikërisht ajo që ka ndarë në rrjetin e saj social Instagram një imazh me të.
Në foto, reperi qëndron pas zeshkanes seksi, e cila pozon pranë tij teksa shkrep foton para pasqyrës. Vajza në foto quhet Fjolla, por nuk është pjesë të famshmëve. Burime për “Prive” bëjnë me dije se Fjolla ka qenë e pranishme edhe në dalje e festa të këngëtarit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: