TIRANA

Gjykata e Lartë bëhet  institucioni i tretë i drejtësisë në Tiranë ku ka të infektuar me koronavirus. Pas GJKKO dhe Apelit të Tiranës, gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanËeb se një punonjës i Gjykatës së Lartë ka rezultuar pozitiv.

Në një reagim për gazetaren, Gjykata e Lartë thotë se institucioni nuk do të mbyllet, por tashmë është bërë dezinfektimi dhe puna vijon me staf të reduktuar duke vijuan kufizimet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb