Greqia ka regjistruar ditën e sotme 2,422 raste të reja me Covid-19.

Ndërkohë Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 37 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me virusin.

Që nga fillimi i pandemisë 14,311 qytetarë kanë humbur jetën ndërsa 622,761 janë infektuar.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: