Greqia ka regjistruar  2,322 raste të reja gjatë 24 orëve.

Ndërkohë numri i vdekjeve mbetet i lartë.

Ministra e Shëndetësisë raporton se 42 persona e kanë humbur betejën me virusin.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: