Trendi i rritjes së infektimeve me Covid-19 në Kosovë nuk ndalet. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 1.370 raste të reja.

 

Ministria e Shëndetësisë po ashtu njofton se 1 një qytetar ka ndërruar jetë.

Kosova prej ditësh po regjistron shifra të larta me Covid-19 ku vetëm ditën e djeshme 1128 persona rezultuan pozitivë.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: