Ashtu si shumë vende të tjera të Europës edhe Maqedonia po0 përballet me nje rritje të numrit të infektimeve me Covid. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit, janë infektuar gjithsej 1964 persona.

Po ashtu, janë shënuar edhe 13 viktima ndërsa nuk ka pasur asnjë të shëruar

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: