Covid-19 rikthehet në Superligë. Dyshimet janë konfirmuar dhe kapiteni i Vllaznisë, Erdenis Gurishta ka rezultuar pozitiv me Coronavirus.

Unnamed (2)
Unnamed (2)

Mesfushori ishte izoluar që fillim të javës pasi kishte temperaturë, ndrësa testi me tampon i zhvilluar ditën e mërkurë ka dhënë përgjigje pozitive. Futbollisti do të qëndrojë në karantinë.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb