Situata nga Covid-19 në Kosovë vazhdon të jetë e rëndë duke marrë dhjetëra jetë çdo ditë.

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka thënë se sot kanë vdekur nënë e djalë nga Covid-19 në komunën e Gjilanit.

Ndërkohë një ditë më parë një foshnje 3 muajshe humbi jetën ndërsa disa ditë më parë një 28-vjeçare shtatzanë nuk e fitoi betejën me virusin.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: