Çifti i njohur shqiptar, Arbenita Ismajli dhe Fero kanë habitur fansat me veprimin e fundit. Dyshja nuk e ndjek njëri-tjetrin në Instagram.

Në një kërkim të thjesht në rrjete sociale, rezulton se çifti ka fshirë njëri-tjetrit nga llogaritë përkatëse. Ky lajm vjen pas disa muajsh që janë bërë prindër të një vajze të quajtur Nina.

Madje, ata kaluan dhe pushimet së bashku në Mal të Zi, ku u panë tejet të dashuruar dhe mjaft rehat në shoqërinë e njëri-tjetrit.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb