Man.United po zhvillon një fillim sezoni jo të qëndrueshëm, ulje ngritje të mëdha që mbajnë pezull të ardhmen e trajnerin Solskjaer. Fitorja me përmbysje kundër Atalanta vetëm sa i dha pak frymëmarrje pasi nëse “djajtë e kuq” nuk reagojnë në Premier League stoli i trajnerit do të vihet sërish në dyshim. Fakt është që Man.United e pret një kalendar ferri, duke nisur nga kjo e diel ku përballen me Liverpool.

Conte
Conte

Sipas “Daily Star”, Antonio Conte vijon të qëndrojë në gatishmëri, ish trajneri i Inter shihet si kandidati kryesor për të marrë drejtimin e United në rast shkarkimi të Solskjaer.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb