Një tjetër trofe për Cristiano Ronaldon që është shpallur futbollisti më i mirë i serisë A.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Teksa ai ishte në Milano për të tërhequr çmimin nga duart e një sensualeje si Diletta Leotta, Georgina Rodriguez e priste futbollistin në shtëpi, zhytur në një banjo të nxehtë.

Në një vaskë të mbushur me shkumë, me një rreth në kokë dhe një shikim provokues, partnerja e Cristiano Ronaldos ngre temperaturën me foto erotike.
Me një fustan të kuq që i nxjerr në pah gjoksin Georgina duket se po i bën një dhuratë Cristianos së saj, ndoshta për të vendosur të bëjë hapin e madh.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb