Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodirguez, kanë zgjedhur Italinë për të kaluar pushimet. Ata shpesh janë fotografuar në jahtin super luksoz të futbollist në plazhet e Portofinos.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Së fundmi ata janë fotografuar në Portofino, ku janë parë duke shijuar një darkë nën shoqërinë e miqve.

Çifti duket se e ka lënë veten të lirë gjatë pushimeve, duke i lejuar ta teprojnë pak dhe me alkoolin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb