Cristiano Ronaldo nuk ka më dyshime, do të shkoj në altar me Georgina Rodriguez, partneren e tij prej 2016 me të cilën ka dhe një vajzë Alana Martina, më të voglën e 4 fëmijëve të tij.

Gjatë ‘Good Morning Britain’, futbollisti bardhë e zi ka hapur zemrën e tij dhe ka treguar ndjenjën e fortë që e bashkon me modelen: ‘Ajo më ka ndihmuar shumë dhe unë sigurisht e dua. Një ditë do martohemi, kjo është e sigurt’.

Edhe Georgina, disa kohë më parë, kishte zbuluar historinë e saj me CR7, si dhe ndjenjën e fortë që i bashkon. Fjalët e saj gjejnë konfirmim edhe me ato të Ronaldo, që i ka thënë prezantuesit Piers Morgan: Marrëdhënia jonë është perfekte.

Ajo për mua është edhe një mikeshë. Flasim shumë. Unë me të hap zemrën për çdo gjë dhe ajo e bën me mua. Martesa do të jetë, kjo është e sigurt’. Këtë martesë duket që e dëshiron shumë edhe nëna e kampionit Maria Dolores Aveiro: ‘Të martohem me Georginën është edhe ëndrra e nënës sime, kështu që një ditë do të ndodhë, përse jo’, ka thënë Cristiano. Bekimi i vjehrrës është, tani mbetet vetëm që ata të caktojnë ditën e madhe.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb