Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv me COVID-19 teksa e dashura dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez i ka publikuar foton e parë pas karantinimit.

Duket se Ronaldo po mban larg familjes për mos e infektuar teksa ndodhet në Portugali.

E dashura i bën një dedikim në foto Ronaldos duke thënë ”Ti je inspirimi im Kristiano”. Duket se ata janë duke folur me videochat.

Ronaldo ka lënë tashmë grumbullimin me Portugalinë dhe duket se dy javët e vetëkarantinimit do i kalojë në atdhe.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb