Cristiano Ronaldo ishte edhe një herë protagonist për Portugalinë në Botëror teksa sot falë golit të tij ekipi mori 3 pikët kundër Marokut duke rritur ndeshjen shanset për të kaluar në fazën e nokautit.


4D734B7500000578-5865603-image-a-41_1529503621813


Gjithsesi 33-vjeçari nuk është i vetmi që ka shkëlqyer sot. Po flasim për jashtë fushe sigurisht.


Është e dashura e portugezit, Georgina Rodriguez, ajo që ka marrë shumë vëmendje në shkallët e stadiumit në Moskë. Modelja spanjolle-argjentinase i ka bërë të gjithë tifozët të kthejnë sytë nga ajo. 23-vjeçarja mbante të veshur një fanellë të Portugalisë me numrin 7, numër të cilën Ronaldo zbret në fushë.

1111111111

22222222222

3333333333

4444444444

66666666666

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb