Djali i vogël i David dhe Victoria Beckham, Cruz, dje mbushi 18 vjeç. Çifti i famshëm, i cili ka katër fëmijë, Brooklyn , 23, Romeo 20, Cruz 18 dhe Harper Seven, 11 vjeç, i uruan djalit të tyre mbarësi me një video.

“Gëzuar 18-vjetorin djalit tonë të vogël! Për këtë djalë të jashtëzakonshëm me këtë energji të jashtëzakonshme dhe zemër të madhe. Ne jemi shumë krenarë dhe të duam shumë Cruzie” shkruante David Beckham në mbishkrimin e postimit, ndërsa nëna e familjes dhe stilistja Victoria, nga ana tjetër, ripostoi videon dhe shkruante: “ Gëzuar ditëlindjen Cruzie! Të gjithë të duam shumë dhe jemi shumë krenarë për djalin e mrekullueshëm që je bërë. Ju jeni gjithçka e jona. Gëzuar!”.

Një dhuratë e artë Rolex për ditëlindjen

Përveç videos dhe postimeve në rrjetet sociale, prindërit e tij janë kujdesur t’i dhurojnë edhe një orë Rolex shumë të shtrenjtë, tërësisht prej ari.

  • foto galeri
  • foto galeri

Cruise tregoi Rolex-in e tij teksa pinte birrë me babanë dhe vëllain e tij më të madh Romeo në një bar në Londër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Rripi dallues prej ari dhe numri blu i orës tregonin se dhurata e tij më e shtrenjtë e ditëlindjes është një Rolex Submariner Date – e disponueshme në faqen zyrtare të markës luksoze për 32,900 £.

Ora që është rezistente ndaj ujit me rrip ari është krijuar tradicionalisht për zhytësit.

Submariners në pronësi të mëparshme mund të kushtojnë shumë më tepër se çmimi origjinal i shitjes me pakicë, me një faqe që ofron një version të vjetër të orës për 48,990 £.

Kjo nuk është hera e parë që Cruise merr dhuratë një orë nga marka e njohur zvicerane, pasi në ditëlindjen e tij të 16-të ka marrë një Submariner të argjendtë.

Me një rrip çeliku inox, numërues i zi dhe kornizë jeshile qeramike, ajo orë kushton më pak në 9,100 £.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb