Drejtuesi politik i PS-së për qarkun e Beratit, Bledi Çuçi konfirmoi fitoren e socialistëve me rezultatin 5 me 0.

Ai tha se në Berat dhe Dimal janë ende kuti që po votohen, ndërsa shtoi se kandidatët e PS janë në avantazh të thellë.

“Qarku është 5 me 0.Dimali ka vetëm 3 kuti tani dhe ato janë në avantazhin tonë me kundërshtarët. Berati ka akoma për të numëruar. Po presim se patëm një ndërprerje sepse kërkuan ndërprerje numëruesit e opozitës. Berati do të shkojë rezultati në 63%.”, tha Çuçi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb