Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke shijuar pushimet në Turqi.

Në këto pushime, këngëtarja shoqërohet nga i dashuri i saj, DJ Geek, me të cilin, ka ndarë një sërë fotosh në rrjete sociale. Ndër fotot e publikuara nga
Dafina, janë dhe ato me bikini, ku në fokus janë linjat perfekte të këngëtares.

Në një nga fotografitë e fundit që Dafina ndau me ndjekësit e saj në InsatStory, ajo dukej mjaft atraktive teksa pozonte me bikini të zeza.

Këngëtarja është mjaft e përkushtuar ndaj ushtrimeve në palestër, e kjo dëshmohet nga linjat e saj të tonifikuara.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb