Daily Mail tabloidi i njohur britanik, ka bërë një renditje me femrat me trupin më seksi në 2014. Ndër to janë Jennifer Lopez, Gisele Bundchen, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Rihanna, Candice Swanepool, Irina Shayk, Kim Kardashian etj.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb