TIRANË

Me sa duket fjalët kryeministri Edi Rama e kalon pjesën më të madhe të 24 orëshit në punë, ashtu siç edhe vetë e ka pohuar, pasi përveç mbledhjeve të qeverisë, komunikimeve me ministrat, me komitetin teknik, ia del të montojë dhe video e të vërë në lojë kundërshtarët politikë në situatën e krijuar nga koronavirusi.

Së fundi ai ka nxjerrë një video të kryedemokratit Lulzim Basha teksa flet për daljet në media të politikanëve. “Dakord me ty”, shkruan Rama, por ja për çfarë bëhet fjalë.

View this post on Instagram

DAKORD ME TY👍

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb