Ledri Vula, Kida dhe Butrint Imeri janë bërë bashkë për një projekt muzikor, i cili më në fund është publikuar.
Kënga titullohet “Dale” dhe po thyen rrjetin, ndonëse nuk ka shumë që është publikuar. Teksti është shkruar nga Butrinti, Ledri dhe Bardhi.
“Dale” është bashkëpunimi i tyre i parë dhe i shumëpritur nga fansat, të cilët janë të bindur se do të jetë hiti i verës.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb