Gazetarja Klodiana Lala siguron për “BalkanWeb” fotografinë e Enver Divës dhe Besian Xhixhës nga Fushë Kruja, të arrestuar sot nga policia si bashkëpunëtorë në vrasjen e vëllezërve Haxhia, në Durrës.

Ngjarja e rëndë ndodhi në prill të vitit 2020, ku u ekzekutuan me breshëri plumbash vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhiaj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkohë, policia ka arrestuar Divën e Xhixhën, pasi nga hetimet ka rezultuar se në bashkëpunim me njëri tjetrin, kanë krijuar dhe siguruar mjetet për kryerjen e vrasjes së shtetasve Besmir dhe Viktor Haxhia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb