Lautaro Martinez është transferimi më i mirë i Interit i bërë vitet e fundit. Te klubi nga Milano duhet të ndihen vërtetë me fat, pasi sulmuesi argjentinas mund të kishte firmosur për një skuadër tjetër nëv vitin 2017.

Mundo Deportivo zbulon disa foto ekskluzive të asaj periudhe kur “Demi” la Racing në Argjentinë dhe ishte fare pranë Atletico Madrid. Madje, madje, ylli i njohur shihet me kontratë në dorë.

Gjithsesi, drejtuesit e Interit u treguan shumë të zgjuar, pasi arritën që të përmbysnin situatën dhe të firmosnin me El Toron. Aktualisht 24 vjeçari është futbollisti më i mirë nën drejtimin e Inzaghit.

Mundoo
Mundoo
Mundo
Mundo

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: