Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me demokratët ku është ndalur në qytetin e Korcës. Gazetarja Lorena Kodra bën me dije për “BalkanWeb” se jashtë godinës së takimit të kryedemokratit kanë qenë të pranishëm edhe një numër i vogël protestuesish, mbështetës të zotit Berisha.

Pas kësaj proteste në polici janë shoqëruar ne polici dy prej protestuesve, emrat e të cilëve nuk bëhen të ditur.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: