Policia e Beratit arreston një person dhe procedon në gjendje të lirë një tjetër. Në pranga ka rënë shtetasi Dorian Ruçi dhe u procedua Arben Peshtanaku.

Të dy këta shtetas u konstatuan nga policia në lagjen ‘’Çlirim’’, në vendin e quajtur ‘’Posta e Vjetër’’, pa autorizimin përkatës për të dalë nga shtëpia.

Ata po ashtu kanë kundërshtuar punonjsit e policisë kur këta i kanë kërkuar të dhënat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: