Pas shtyrjes me një muaj, sot kanë dalë përgjigjet e llotarive amerikane DV-2021.

Edhe pse prej pandemisë llotaria amerikane nuk u shty dhe të gjithë ata që aplikuan, kanë mundësi të shohin përgjigjet në linkun zyrtar https://dvprogram.state.gov/.

Të gjithë shqiptarët që kanë aplikuar për llotari në SHBA mund të vendosin në këtë link të dhënat dhe të shohin nëse kanë fituar apo jo.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb