TROPOJA

Anëtarësia e PD në Tropojë ka përzgedhur 5 kandidatët e saj për fazën tjetër të procesit të përzgjedhjes.
BalkanWeb mëson se sipas votave renditja është e tillë:

1-Isuf Çela
2- Xhem Neza
3-Mimoza Hajdarmata
4-Lush Susaj
5- Feride Rrahmani

Ndërkohë bie në sy se si në Kukës dhe në Tropojë, janë skualifikuar ish-kryebashkiakët e PD. Anëtarësia e Tropojës ka skualifikuar Besnik Dushaj si më të papëlqyerin në bazë të votave.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb