DANIMARKE-‘Seksi mund të shpëtojë të ardhmen e Danimarkës?”. Është ky mesazhi i spotit të transmetuar nga televizioni kombëtar danez për të luftuar plakjen e popullsisë.

Ndoshta është koencidencë, por në një distancë prej pak muajsh vendi po regjistron një boom lindjesh, krahasuar me 2015 rritja është me 14%. Të jetë koençidencë apo vërtetë ky spot ka ndikuar shumë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: