DANIMARKË- Policia daneze njoftoi se ka dënuar një turiste turke me 155 dollarë, për shkak se kishte hyrë me burkë në stacion policor për të ripërtërirë vizën e saj.

Policia në Aarhus, në perëndim të Danimarkës, tha se një grua 48-vjeçare nuk e dinte që në Danimarkë ishte e ndaluar të veshin rroba të tilla në publik.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: