Këngëtarja e njohur Rozana Radi duket se së shpejti do t’i japë fund beqarisë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi zhvilloi një mini-intervistë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, ku zbuloi se së shpejti do të martohet.

  • foto galeri

Mes shumë pyetjesh Rozana i është përgjigjur dhe asaj që flet për martesën.
“Kur do martohesh?”, ishte pyetja drejtuar këngëtarës, ndërsa nuk hezitoi të ndajë lajmin e mirë dhe me ndjekësit: Aq shpejt sa s’ta merr mendja

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: