Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në facebook një galeri fotosh, ku shihen të moshuarit që marrin dozat e vaksinave kundër COVID-19.

“Dashuri në kohërat e vaksinave”, e cilëson kryeministri kohën që po jetojmë, ndërsa shton se “Në ditët e vështira e kuptojmë vlerën e jetës e të njëri-tjetrit, si në këto foto ku një nip shoqëron gjyshin, një partner partneren e dekadave, vajza e djali prindërit”

Postimi i plotë:

❤️❤️Dashuri në kohërat e vaksinës💉

Në ditët e vështira e kuptojmë vlerën e jetës e të njëri-tjetrit, si në këto foto ku një nip shoqëron gjyshin, një partner partneren e dekadave, vajza e djali prindërit🙏

Shumë dashuri në këtë galeri fotosh😊

Kaq duhet👏

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb