TIRANE

Nuk ndodh shpesh që personazhet e njohur t’i shprehin dashurinë njëri-tjetrit publikisht. Por nuk ka ndodhur e njëjta gjë me regjisoren Vera Grabocka e cila i ka shprehur publikisht dashurinë e saj bashkëshortit, aktorit Timo Flloko.

Atë e shohim gjithnjë në prapaskena si regjisore e spektakleve të mëdha. Por këtë herë Vera Grabocka e ka dhënë ‘shfaqjen’ vetë në publik.
Në një video të publikuar në ‘Instagram’ nga Vera Grabocka, kjo e fundit shihet duke u puthur në buzë me Timon. “Dashuria është përgjigjja e vetme”-shkruan regjisorja e njohur krah videos.

View this post on Instagram

Love is the only answer ❤️

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb