Në mes të spekulimeve për një lidhje të mundshme me modelen italiane, Maria Bove, këngëtari Robert Berisha është sërish në vëmendjen e mediave rozë.

Ditën e sotme, ai ka publikuar në “Instagram” një foto mjaft të bukur, ku shfaqet me, siç e quan ai “dashurinë e tij të vetme”, vajzën e tij me të Norës, Renee.

“Dashuria ime e vetme, Renee”, ka shkruar këngëtari i njohur në mbishkrimin e fotos që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente të bukura.

Robert Berisha 2
Robert Berisha 2

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb