Tashmë po bëhet e zakonshme që dasmat shqiptare të ‘prodhojnë’ çudira.

E tillë është dhe eventi i djeshëm në Maliq, ku dhëndri nga Korça ka preferuar që të marrë nusen e tij me trajler, ndjekur pas nga shumë mjete të tilla.

Dhëndri kishte zgjedhur trajlerin e tij tip “Scania”, ndërsa ndiqej nga eskorta e tij.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: