IRAK – Një dasmë në Irak është kthyer në horror, pasi një prej dasmorëve ka humbur kontrollin e kallashnikovit, duke qëlluar aksidentalisht për vdekje një djalë që ndodhej pranë tij.

Daily Mail ka publikuar një video shokuese, ku duket momenti kur dasmori qëllon disa herë në ajër me armë, dhe më pas humb kontrollin duke qëlluar pas kokës djalin që ishte para tij.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: