Në fund të muajit shtator, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.
Në dasmë ishin të ftuar edhe personazhe të njohur nga fusha të ndryshme.

Një interes ishte ai për fëmijët e Shkëlzenit nga martesa e parë.

Ishte vetë Armina që e zbuloi që ata ishin të pranishëm në dasmë, duke u shprehur: Sigurisht që Po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne.

Ndërkohë, sot në media po qarkullon një foto e Shkëlzenit me të birin nga dasma, e cila konfirmon se ai ka qenë i pranishëm në dasmën e të atit.

Shkelzen 1
Shkelzen 1

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb