Moderatorja e njohur dhe këngëtarja, Luana Vjollca u përfol që ishte në dilemë nëse do e bëntë këtë vit apo vitin tjetër dasmën e saj me biznesmenin kosovar Krenar Çoçaj.

Por duket se kësaj radhe ka shtuar dilemat edhe më shumë me një pyetje tendencioze në Instagram. ‘’Gusht apo korrik’’ pyet Luana publikun.

  • foto galeri

Nuk dihet se përse e bën këtë pyetje moderatorja e njohur e cila në momentin e video-s ka veshur një veshje atraktive të zezë.

Duket se Luana është në dilemë për diçka, por nuk është e vështirë të shohësh çfarë mendojnë fansat e saj të cilët në shumicë shkruajnë ‘’Korrik’’.

View this post on Instagram

 

July or August? 💣

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb