PRISHTINE – Një çift në Kosovë ka vendosur që dasmën e tyre ta bëjnë në një vend të pazakontë, e jo në restorante apo salla të ndryshme. Ata janë martuar në qendër të Prishtinës, në sheshin “Zahir Pajaziti”, pavarësisht të ftohtit dhe borës.

Dasme në shesh by GazetaExpress
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb