Rikthimi i bujshëm i David Silvës në Spanjë nuk ka shkuar si duhet. Prezantim dhe COVID-19 në një ditë.

Pasi pozoi me fanellat bardh e blu të klubit bask, Real Sociedad njofton se spanjolli 34- vjeçar është infektuar me koronavirus.

Silva luajti për 10 vite tek Manchester City, teksa më pas u përfol se do të shkonte tek Lazio, por zgjodhi Spanjën, ndoshta për të mbyllur karrierën.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb